tel.668 837 996
2 pokoje 1 piętro 55,10 m2 6 533,58 zł/m2
360 000 zł
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,1 m2 usytuowane w strefie śródmiejskiej.
Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, widne.
ATUTY:
Mieszkanie to jest z dużym potencjałem do własnej aranżacji.
Rozkład mieszkania :

KAW-MS-36633
3 pokoje 53,00 m²
KAW-MS-36632
2 pokoje 46,50 m²
KAW-MS-36621
2 pokoje 48,20 m²
KAW-MS-36604
2 pokoje 48,00 m²
Program dla biur nieruchomości Galactica Virgo